Girişiminizin İhtiyaçlarına Göre Hizmetler

Girişimlere Özel Destek Ekibi

– Projelerinizi yönlendirme
– Büyümenizi hızlandırma
– Sunumunuzu güçlendirme
– Müşteri bulma
– Strateji belirleme

KOSGEB Tekmer Muafiyetleri

– KOSGEB proje desteği
– TEKMER vergisel ve mali avantajlar
– Örnek fiziki yatırım

 

Yatırım Süreci Desteği

– Yatırım sunumlarınızı mükemmel hale getirme
– Yatırım sürecinizi yönetme desteği

Deneyimli Mentör Kadrosu

– Ekip Kurma, Ürün Geliştirme, Markalaşma, Pazara Giriş, Fon Kaynakları gibi bir çok konuda birebir görüşmeler

KIVILCIM MERKEZİ

Kıvılcım Merkezi programına kabul edilen girişimciler Bitlis TEKMER’ de bulunan kıvılcım merkezimizde fikir veya proje çalışmalarını yürütebileceklerdir. Süreç boyunca özel olarak belirlenen çalışma ve sosyal alanları, toplantı salonlarını 7/24 kullanabilecek olan girişimciler, tüm eğitim, söyleşi ve etkinliklere katılarak fikir veya projelerini geliştirme fırsatı bulacaklardır. Ayrıca Bitlis TEKMER’in uzman ekibinden de bire bir danışmanlık alarak projelerini geliştirebileceklerdir. Program sonunda girişimciler fikir veya projelerini hayata geçirebilecek bir pozisyona geleceklerdir. Süreç sonunda şirketleşebilen girişimler Bitlis TEKMER Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendirilmesi sonucunda Ön Kuluçka programına dahil edileceklerdir.

ÖN KULUÇKA

Ön Kuluçka programına kabul edilen girişimciler 3 ay boyunca Bitlis TEKMER Üyesi olmaya hak kazanırlar. Tüm bu süreç boyunca özel olarak belirlenen çalışma ve sosyal alanları, toplantı salonlarını 7/24 kullanabilecek olan girişimciler, üye oldukları süre boyunca tüm eğitim, söyleşi ve etkinliklere katılarak projelerini geliştirecek bir programdan yararlanacaklar. Bitlis TEKMER’in uzman ekibinden de bire bir danışmanlık alarak projelerini geliştirebilecekler. Program sonunda yatırımcı karşısına çıkmaya hazır olan girişimciler projelerini yatırımcılara anlatma fırsatı bulabilecek. Süreç sonunda şirketleşebilen girişimler Bitlis TEKMER Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendirilmesi sonunda Kuluçka üyesi olmaya hak kazanabilir.

KULUÇKA

Kuluçka programına kabul edilen girişimciler 6 ay boyunca Bitlis TEKMER Üyesi olmaya hak kazanırlar. Tüm bu süreç boyunca özel çalışma odası ve sosyal alanları, toplantı salonlarını 7/24 kullanabilecek olan girişimciler, üye oldukları süre boyunca Bitlis TEKMER’de yapılan tüm etkinliklere diledikleri zaman katılım sağlayabilirler. Özel olarak yapılacak yatırımcı görüşmelerinden yararlanacak girişimciler, mentorluk hizmeti ile projelerini geliştirmeye devam edecektir.

KULUÇKA SONRASI

Kuluçka Sonrası programına kabul edilen girişimciler 12 ay boyunca Bitlis TEKMER Üyesi olmaya hak kazanırlar. Tüm bu süreç boyunca özel çalışma odası ve sosyal alanları, toplantı salonlarını 7/24 kullanabilecek olan girişimciler, üye oldukları süre boyunca Bitlis TEKMER’ de yapılan tüm etkinliklere diledikleri zaman katılım sağlayabilirler. Özel olarak yapılacak yatırımcı görüşmelerinden yararlanacak girişimciler, mentorluk hizmeti ile projelerini geliştirmeye devam edecektir.