Girişiminizin İhtiyaçlarına Göre Hizmetler

Girişimlere Özel Destek Ekibi

– Projelerinizi yönlendirme
– Büyümenizi hızlandırma
– Sunumunuzu güçlendirme
– Müşteri bulma
– Strateji belirleme

KOSGEB Tekmer Muafiyetleri

– KOSGEB proje desteği
– TEKMER vergisel ve mali avantajlar
– Örnek fiziki yatırım

 

Yatırım Süreci Desteği

– Yatırım sunumlarınızı mükemmel hale getirme
– Yatırım sürecinizi yönetme desteği

Deneyimli Mentör Kadrosu

– Ekip Kurma, Ürün Geliştirme, Markalaşma, Pazara Giriş, Fon Kaynakları gibi bir çok konuda birebir görüşmeler

Ön Kuluçka

Fikir aşamasındaki girişimciler için hazırlanan ön kuluçka programında girişimcilere fikirlerini olgunlaştırmaları için gerekli eğitimler ve mentörlük hizmeti verilmektedir. Üç aylık program süresince fikirleri üzerine çalışma yapacakları günlerde açık ofis alanlarını ayırtıp kullanma ve gerçekleştirilecek bütün etkinliklere ücretsiz katılım hakkına sahiptirler.

Kuluçka

Şirketleşmesini tamamlamış girişimlere danışmanlık hizmetleri, eğitim, öncelikli birebir mentörlük, ofis hizmetleri verilmektedir. Dokuz aylık program süresince girişimciler kendiler özel olarak tahsis edilen ofislerinde projeleri üzerinde çalışabileceklerdir. Gerçekleştirilecek etkinliklere ücretsiz katılım hakkında sahiptirler.

Kuluçka programı kapsamda girişim şirketleri KOSGEB Tekmer’in vergisel muafiyetlerden faydalanabilmektedirler.

Kuluçka Sonrası

Kuluçka programını tamamlamış, pazara giriş yapmış ve ilk müşterilerini elde etmiş girişim şirketleri kuluçka sonrası programı kapsamında eğitim, mentörlük ve ofis hizmetlerinin yanı sıra yatırımcı süreçlerinde danışmanlık ve networking hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Kuluçka sonrası programı 12 ay sürmektedir. Şirketler kuluçka programında sağlanan bütün faydalardan yararlanabilmektedir.

Kuluçka sonrası programı kapsamda girişim şirketleri KOSGEB Tekmer’in vergisel muafiyetlerden de faydalanabilmektedirler.